Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
10 x 20 Łańcuch oświetleniowy LED do butelek
Atmosferyczna dekoracja świetlna do szklanych butelek
- dziesięć lampek wróżkowych z korkami, elastycznym przewodem i 20 ciepłobiałymi diodami LED każda
- służy w szczególności do atmosferycznego i dekoracyjnego oświetlania szklanych butelek
- Nadaje się do użytku wewnątrz pomieszczeń (IP20)
- zasilany bateryjnie (3x LR44 każdy, w zestawie)
- Przewód zasilający ok. 0,10 m, całkowita długość ok. 2,00 m
- Odległość między diodami LED na 10 cm
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 45 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Długość | 2000 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Temperatura pracy od | -30 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Srebrny, Jasnobrązowy |
| Waga | 350 g |
| Żywotność nominalna | 10000 godz. |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 10000 szt. |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Maksymalna ilość | 30 mAh |
Wydajność
| Pobór mocy | 0.04 W |
| Napięcie robocze | 4.5 V (DC) |
| Ściemnianie | bez możliwości ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| odpowiada żarówce o mocy | 1 W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Nominalny strumień świetlny całkowity | 5 lm |
| ważone zużycie energii | 0.04 kWh/1000 h |
| Kolor świecenia | ciepła biel |
| Typ źródła światła | SMD LED |
| Czas zapłonu | 0.5 s |
| maks. czas nagrzewania do osiągnięcia 60% strumienia świetlnego | 0.5 s |
Konstrukcja
| Kąt świecenia | 25 ° |
60,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 24