Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
100 dB kabel koncentryczny antenowy, ekranowanie 2x, CCS, 100 m, Biały
do cyfrowych instalacji satelitarnych i szerokopasmowych instalacji kablowych
- nadaje się do przesyłania sygnału cyfrowego w instalacjach domowych HDTV w systemie DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2
- podwójne ekranowanie sygnału zapewniające dobrą ochronę na długich odcinkach
- skala metrowa na kablu
- dostarczane na prostym kartonowym rolce
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | ECA_CPR, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Zewnętrzna powłoka materiału | PVC |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4256 g |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 64x |
| Średnica płaszcza kabla | 6.9 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Srednica dielektryka | 4.6 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 1.02 mm |
| Skalowanie miernika | tak |
| Skuteczność ekranowania | 100 dB |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2 / 4