Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
2/3 AA (Mignon)/ER14335/XL-055F – 1650 mAh
Pin standardowy, Bateria litowo-chlorkowo-tionylowa, 3,6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | XL-055F |
| Wysokość | 33.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 11.3 g |
Bateria
| Napięcie | 3.6 V |
| Technologia | Bateria litowo-chlorkowo-tionylowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | ER14335 |
| Maksymalna ilość | 1650 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | 2/3 AA (Mignon) |
Połączenia
| Połączenie typu | Pin standardowy |
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 35 / 140