Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
2CR1/3N/1/3 N (6231)
Bateria litowa, 6 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 6231 |
| Wysokość | 25.1 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 13 mm |
| Waga | 8.8 g |
Bateria
| Napięcie | 6 V |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 2CR1/3N |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | 1/3 N |