Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ultra Lithium
6F22/9V Block (6122)
Bateria litowa, 9 V
- spełnia najwyższe wymogi dzięki maksymalnej mocy i najdłuższemu czasowi pracy
- doskonałe rozwiązanie w przypadku aparatów cyfrowych, urządzeń GPS, czujników przeciwpożarowych i innych urządzeń z intensywnym zapotrzebowaniem na energię
- działa wyjątkowo niezawodnie w ekstremalnych temperaturach od -40 do 60°C
- bateria nadaje się idealnie podczas uprawiania sportu i zajęć na świeżym powietrzu – jest do 38% lżejsza niż baterie alkaliczne
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 6122 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 36.4 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Bateria litowa |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6F22 |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
56,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50