Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife
6LR61/6LP3146/9V Block (4122)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 9 V
- długotrwałe źródło energii, do urządzeń ze stałym i niskim zapotrzebowaniem na energię
- umożliwia bardzo długą eksploatację pilotów zdalnego sterowania, zegarów ściennych, odbiorników radiowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4122 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 48.5 mm |
| Wysokość | 26.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Waga | 46 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6LR61/6LP3146 |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
20,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 50