Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
ProCell
6LR61/6LP3146/9V Block (MN1604)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 9 V
Procell to marka premium, która specjalizuje się na rynku profesjonalnych zastosowań przemysłowych. To najpotężniejsza seria baterii alkalicznych firmy Duracell.
- Opakowanie zawiera 10 sztuk - Baterie o dłuższej żywotności, specjalnie zaprojektowane do użytku profesjonalnego
- Baterie Procell są oficjalnymi następcami serii „Industrial” firmy Duracell
- doskonała odporność na korozję
- niezawodne działanie nawet po 7 latach przechowywania
- Projekt, bezpieczeństwo, produkcja i akceptacja są zgodne z surowymi normami dotyczącymi baterii
- Obszary zastosowania: Latarki, latarki, urządzenia zabezpieczające (takie jak detektory gazu i dymu), klawiatury bezpieczeństwa, czujniki ruchu, mikrofony i urządzenia komunikacyjne, telemetry i przyrządy pomiarowe, instrumenty medyczne
- *Cena za 1 opakowanie (10 baterii). Minimalna ilość zamówienia 5 pudełek (50 baterii)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 54 °C |
| Oznaczenie modelu | MN1604 |
| Szerokość | 17.5 mm |
| Długość | 26.5 mm |
| Wysokość | 48.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Waga | 45 g |
Bateria
| Napięcie | 9 V |
| max. pojemność | 0.7 Ah |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | 6LR61/6LP3146 |
| Maksymalna ilość | 673 mAh |
| Rozmiar budownictwo | 9V Block |
| ANSI / NEDA-Name | 1604A |