Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter TAE
Wtyk TAE-F > Gniazdo RJ45 (8P2C)
- łączy wyjście telefoniczne rozgałęźnika DSL z kablem do Fritzboxa
- Zamiana złącza RJ11 na złącze TAE-F
- Szybka adaptacja istniejących kabli z wtyczką RJ11 (6-pin/2-żyłową)
- odpowiedni dla FRITZ Box
- Znormalizowane, dokładnie dopasowane połączenia
- Przyłącze: Złącze modułowe 8p8c/TAE-F wtyk
- TAE PIN 1(a) do RJ45 PIN 1 / TAE PIN 2(b) -> RJ45 PIN 8
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 18 mm |
| Długość | 53 mm |
| Wysokość | 38 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 10.5 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk TAE-F |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo RJ45 (8P2C) |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
18,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 250 / 500