Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter USB-C™ VGA, PD, biały
umożliwia rozbudowę urządzenia USB-C™ o jedno złącze VGA
- odwzorowuje sygnały z USB-C™ na urządzenia VGA
- gniazdo USB-C™ umożliwiające bardzo szybkie ładowanie dzięki technologii PD do 60 W
- obsługuje rozdzielczość do 1080p@60 Hz
- przystosowany do MacBooka i MacBooka Pro oraz innych urządzeń USB-C
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 60 mm |
| Długość | 190 mm |
| Wysokość | 14 mm |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 30 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | Gniazdo VGA HD (15 broches) |
| Wejście, typ | Wtyk USB-C™ |
| Wyjście, typ | Gniazdo USB-C™ |
Kabel
| Długość kabla | 0.15 m |
163,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 250