Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter wieloportowy USB-C™ (4 porty)
jednoczesne podłączenie 4 gniazd USB 3.0 A i wtyku USB-C™
- 4 gniazda USB-A do szybkiego przesyłania danych i ładowania
- przesyłanie danych z prędkością do 5 Gb/s
- nadaje się do komputerów i urządzeń z portem USB-C™
- bardzo łatwa obsługa
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 215 mm |
| Wysokość | 12 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
| Waga | 10 g |
Wydajność
| Prędkość odczytu danych | 625 MB/s |
| Prędkość zapisu danych | 625 MB/s |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | 4 gniazd USB 3.0 (typ A) |
| Wejście 2, typ | 4 gniazd USB 3.0 (typ A) |
| Wejście, typ | Wtyk USB-C™ |
| Wyjście, typ | Wtyk USB-C™ |
Zakres dostawy
| Zakres dostawy | Instrukcja obsługi |
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 150