Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Adapter wieloportowy z USB-C™ na CardReader
umożliwia rozbudowę urządzenia USB-C™ o trzy złącza USB 3.0 oraz jedno gniazdo na karty SD/MMC i Micro SD
- odwzorowuje sygnały z USB-C™ na urządzenia USB
- odczytuje karty pamięci SD/MMC i Micro SD
- 3 gniazda USB-A 3.0 do szybkiego przesyłania danych i ładowania
- przystosowany do MacBooka i MacBooka Pro oraz innych urządzeń ze złączem USB-C™
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 95 mm |
| Długość | 190 mm |
| Wysokość | 11 mm |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 40 g |
Przyłącza urządzeń
| Wyjście 2, typ | microSD |
| Wyjście 3, typ | SD |
| Wejście, typ | Wtyk USB-C™ |
| Wyjście, typ | 3 gniazd USB 3.0 (typ A) |
Kabel
| Długość kabla | 0.15 m |
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 180