Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
NPH
Akumulator ołowiowy 12 V, 8,5 Ah (NPW45-12)
Faston (6,35 mm) Akumulator ołowiowy
- akumulator przemysłowy do zasilaczy mini/midi UPS (EUROBAT: 3–5 lat – grupa „Standard Commercial”)
- kratka ołowiowo-wapniowa przedłużająca okres eksploatacji (technologia AGM)
- konstrukcja z regulacją zaworową, prawie 100% rekombinacja tlenu
- niełamiąca się obudowa z tworzywa sztucznego odporna na uderzenia wyprodukowana z ABS
- szybka regeneracja po całkowitym rozładowaniu, niski stopień samoczynnego rozładowywania się (3% na miesiąc przy 20°C)
- EN ISO 9001, EN ISO 14001, IEC61056, UL, można użytkować w każdym położeniu (oprócz stałej pracy w podwieszeniu)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | NPW45-12 |
| Szerokość | 65 mm |
| Długość | 151 mm |
| Aplikacje | Akumulatorki/baterie, Oświetlenie awaryjne, urządzenia geofizyczne, Zasilanie awaryjne, zasilanie bezprzerwowe (UPS), Zasilanie główne, Zasilanie pomocnicze, zastosowania niecykliczne |
| Wysokość | 97.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
Bateria
| Napięcie | 12 V |
| Technologia | Akumulator ołowiowy |
| ładowalna | tak |
| Maksymalna ilość | 8500 mAh |
Połączenia
| Połączenie typu | Faston (6,35 mm) |
210,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
8