Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Beznarzędziowa wtyczka sieciowa RJ45 CAT 6A UTP nieekranowany
do 3 różnych średnic kabli: do 5,2 / 6,4 / 7,5 mm
- UTP bez ekranowania z zabezpieczeniem przed zagięciem
- z przejściówką do 3 różnych średnic kabli: do 5,2 / 6,4 / 7,5 mm
- do elastycznych i sztywnych przewodów wewnętrznych (AWG 22 do 26)
- łatwy montaż bez użycia narzędzi
- wystarczy ścisnąć obudowę wtyczki
- kompatybilny z transmisją gigabitową
- styki kabla oznaczone kolorami
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Szerokość | 15 mm |
| Długość | 52 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany 3µ |
| Połączenie 2, Typ | Listwa zaciskowa do montażu kabli LSA (bez użycia narzędzi) |
Kabel
| Klasa ekranowanie | UTP |
| Specyfikacja | CAT 6A |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 500 MHz |
28,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100 / 1000