Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Business (EKB414)
Torba na laptopa do 14,1"
Uczyń Business 414 swoją osobistą i codzienną torbą na iPada / tablet / ultrabooka. Torba jest niezwykle smukła, ale jednocześnie oferuje wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ważnych rzeczy. Ponadczasowy design i praktyczna konstrukcja sprawiają, że są idealnym towarzyszem do pracy i wypoczynku.
- Mieści laptopy do 14,1"
- Ochrona z pianki memory
- Odpinany, regulowany w dwóch kierunkach pasek na ramię
- Suwak kieszeń na akcesoria i osobnej komorze przedniej
- Zakładka wózek
- Kontrastowe wewnętrzną okładzinę
- 30 lat gwarancji na materiały i wykonanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Gwarancja | 30 lat |
| Szerokość | 280 mm |
| Wysokość | 350 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Materiał | materiał |
| Głębokość | 60 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| Szczególną cechą | 30 lat gwarancji na wady produkcyjne i w materiale, kontrastowe powierzchnie wewnętrzne, odpinany pas na ramię, regulowana kieszeń na laptopa, Uchwyt do postawienia na walizce, wysokiej jakości detale ze skóry |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 630 g |
Konstrukcja
| pasuje do urządzeń „do” | 35.8 cm |
| Forma konstrukcyjna | Torba |
| Pojemność | 9.5 l |
421,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10