Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e Kabel łączący, U/UTP, Czarny
domieszka miedzi CCA
- nieekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45
- informacja o długości na spiczastej tulejce chroniącej przed zgięciem Slimline
- z zabezpieczeniem zatrzasku
- kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
- nadaje się do użytku w sieciach gigabitowych (10/100/1000 Mb)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 60 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | nie |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 4.5 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| AWG | 28/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 2 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 100 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
13,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 180