Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 5e kabel sieciowy, F/UTP
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 26/7 (stranded), PVC
- elastyczny kabel do przesyłania danych/kabel krosowy do konfekcjonowania w zastosowaniach domowych/wewnątrz pomieszczeń
- flexibles Daten-/Patchkabel für die Konfektionierung im Heim-/Innenbereich
- ekranowana skrętka LAN kabel
- kompletne ekranowanie: ekran z folii
- Spełnia wymania dla zastosowań SOHO (Small Office, Home Office) do maks. odległości transmisji 40 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | ECA_CPR, CE, SOHO, SOHO_40 |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czerwony |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5.6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 1 x |
| Klasa ekranowanie | F/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| AWG | 26/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 5e |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 100 MHz |
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4