Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 kabel krosowy płaski,U/FTP, Czarny
materiał: miedź
Nadaje się idealnie do układania za listwami przypodłogowymi, pod dywanami lub innymi wykładzinami podłogowymi.
- ekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45
- niewielki promień zgięcia, elastyczny, nadaje się idealnie do układania za listwami przypodłogowymi w celu zaoszczędzenia miejsca
- Zewnętrzny wymiar tylko1,8 x 6,6 mm
- z pozłacanymi stykami
- krótki wtyk z zabezpieczeniem zatrzasku
- informacja o długości na spiczastej tulejce chroniącej przed zgięciem Slimline
- kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Typ kabla | Kabel płaski |
| Ilość ekranowanie | 1 x |
| Klasa ekranowanie | U/FTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 32/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Wysokość płaszcza kabla | 1.8 mm |
| Szerokość płaszcza kabla | 6.6 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 1.5 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
20,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 220