Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 kabel sieciowy napowietrzny, S/FTP (PiMF), Czarny
mieszanka miedzi CCA do zastosowań SOHO , AWG 23/1 (solid), PE
Kable te są idealne do stosowania i instalacji na zewnątrz, na przykład w ogrodzie, na kempingu, na elewacjach budynków, do podłączania kamer nadzoru i do podobnych zastosowań. Powłoka kabla jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA w zastosowaniach domowych/na zewnątrz budynku
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- Produkt nie jest dopuszczony do stałej instalacji w budynkach.
- Spełnia wymania dla zastosowań SOHO (Small Office, Home Office) do maks. odległości transmisji 70 m!
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 75 °C |
| Znakowania | CE, SOHO, SOHO_70 |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Czarny |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 6.3 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | PE |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 23/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 250 MHz |
257,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 4