Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6 kabel sieciowy, S/FTP (PiMF), Szary
CU, AWG 23/1 (solid), LSZH
- niekonfekcjonowany kabel do przesyłania danych/kabel do układania/kabel instalacyjny do obróbki i instalacji za pomocą systemów przyłączeniowych LSA wewnątrz pomieszczeń
- podwójnie ekranowana skrętka LAN kabel
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | ECA_CPR, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 x szpula |
| Typ opakowania | Cable Reel |
| Kolor | Szary |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 6.3 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 23/1 (solid) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| LSZH | tak |
| Skalowanie miernika | tak |
| Długość kabla | 100 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 100 Ω |
| max. przepustowość | 250 MHz |
514,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 2