Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6AKabel przedłużającyS/FTP (PiMF), Czarny
z kołnierzem montażowym
odpowiednie dla sieci 10 Gigabit Ethernet (10BASE-T/ 100BASE-TX/ 1000BASE-T), (10/100/1000/10000 Mb)
- mocowanie np. do wspornika gniazda, kanału kablowego lub obudowy z odpowiednim otworem
- z kołnierzem montażowym, rozstaw otworów (watek): 25 mm
- podwójnie ekranowany przedłużacz kabla sieciowego do urządzeń sieciowych
- ekranowanie par żył: PIMF (pary w folii metalowej) + kompletne ekranowanie: oplot
- z pozłacanymi stykami
- z zabezpieczeniem zatrzasku
- przyporządkowanie 1:1, kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Czarny |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | jednostronnie |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | kompletne ekranowanie: oplot (aluminium) |
| Średnica płaszcza kabla | 6.2 mm |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Klasa ekranowanie | S/FTP (PiMF) |
| Materiał osłony kabla | LSZH |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) PiMF |
| AWG | 27/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6A |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 2 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 500 MHz |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
51,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 40 / 80