Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CAT 6Kabel łączący, U/UTP, Niebieski
domieszka miedzi CCA
Odpowiednia sieć 10 Gigabit (10/100/1000/10000 Mbit)*.
- nieekranowany kabel LAN/kabel sieciowy do podłączenia urządzeń sieciowych z 2 wtykami RJ45
- z pozłacanymi stykami
- informacja o długości na spiczastej tulejce chroniącej przed zgięciem Slimline
- z zabezpieczeniem zatrzasku
- kolejność par zgodnie z normą EIA/TIA 568B
- nadaje się do użytku w sieciach gigabitowych (10/100/1000 Mb)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Niebieski |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | nie |
| Połączenie typu | Wtyk RJ45 (8P8C) |
| Styki | EIA/TIA-568B |
| Zabezpieczenie zatrzask | obustronnie |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk RJ45 (8P8C) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 5.8 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Klasa ekranowanie | U/UTP |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCA (aluminium powlekane miedzią) |
| AWG | 24/7 (stranded) |
| Specyfikacja | CAT 6 |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 10 m |
Transmisja sygnału
| max. przepustowość | 250 MHz |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
53,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5 / 25