Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
CR1/2AA / 1/2 AA (Mignon) (6127)
Bateria litowo-manganowa (dwutlenek manganu), 3 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 6127 |
| Wysokość | 24.9 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. bez opakowania |
| Typ opakowania | Bulk |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 11.5 g |
Bateria
| Napięcie | 3 V |
| Technologia | Bateria litowo-manganowa (dwutlenek manganu) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | CR1/2AA |
| Maksymalna ilość | 950 mAh |
| Rozmiar budownictwo | 1/2 AA (Mignon) |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
56,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1