Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Cyfrowa stacja lutownicza EP5
do wszystkich prac lutowniczych w domu; 50 Hz
- duży, 3,5-cyfrowy wyświetlacz LCD (60 x 30 mm) pokazujący temperaturę zadaną i rzeczywistą
- bezstopniowa regulacja temperatury za pomocą przycisków góra/dół (regulacja co 1°C; dokładność odczytu: 5%)
- krótki czas nagrzewania umożliwia natychmiastowe uruchomienie (rozgrzanie do temperatury 330°C w ciągu 90 s)
- szybka i nieskomplikowana wymiana grotu lutownicy
- duża stabilność podczas pracy i kabel o długości 1,1 m zapewniający dostateczny zasięg
- średnia żywotność elementu grzejnego w kolbie lutowniczej: ok. 500 godzin
- zakres dostawy: stacja lutownicza, kolba lutownicza (ok. 48 W) z grotem (ø 1,5 mm), podstawka na kolbę z wsuwanym uchwytem na gąbkę
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 450 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 185 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Głębokość | 165 mm |
| Temperatura pracy od | 150 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Waga | 2000 g |
Wydajność
| Pobór mocy | 48 W |
| Napięcie nominalne | 24 V (AC) |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 220 - 240 (AC) V |
491,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 5