Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
cyfrowa waga do ważenia walizek
do 40 kg – umożliwia dokładne wskazanie wagi bagażu podróżnego
- funkcja Data Lock: pamięć krótkotrwała z sygnałem dźwiękowym
- funkcja tarowania, wskazanie przeciążenia i automatyczne wyłączenie
- ergonomiczny kształt urządzenia i wyraźny wyświetlacz LCD
- wytrzymała konstrukcja
- łatwe zamocowanie na bagażu
- wskazanie wagi w jednostkach kg lub lb (do wyboru)
- wraz z baterią (1x CR2032 3 Volt Lithium)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 100 mm |
| Długość | 180 mm |
| Wysokość | 37.4 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 54 g |