Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Filtr blokujacy LTE/4G, Gniazdo F - Gniazdo F
umożliwia odbiór sygnału telewizyjnego DVB-T / T2 HD bez zakłóceń
Częstotliwości LTE to częstotliwości telefonii komórkowej i
internetu mobilnego czwartej generacji (4G).
Wymagane częstotliwości
pokrywają się częściowo z aktualnymi częstotliwościami DVB-T i mogą
powodować zakłócenia.
W niektórych regionach przeprowadzane są obecnie testy,
z uwagi na to odbiór DVB-T
jest ograniczony.
Filtr blokujący umożliwia korzystanie z telewizji
DVB-T bez ograniczeń.
- zakres częstotliwości: 5 MHz - 790 MHz
- zakres blokowania: 790 MHz - 2050 MHz
- zakres przejścia: 5 MHz - 780 MHz
- głębokość blokowania: -50 dB
- bardzo małe tłumienie wtrącenia: <1 dB
- przejście DC
- obudowa z odlewu nieprzepuszczająca wysokich częstotliwości
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 100 mm |
| Wysokość | 20 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 59 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo F |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo F |
63,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 50 / 100