Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel antenowy
kabel koncentryczny z poziomem ekranowania > 95 dB
Aby odbierać sygnał telewizyjny bez żadnych zakłóceń, należy postawić przede wszystkim na odpowiednie materiały. Oferowany kabel antenowy zaprojektowano specjalnie z myślą o wysokich wymaganiach związanych z obrazem telewizyjnym w wysokiej rozdzielczości. Dzięki podwójnemu ekranowaniu, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu kabel przesyła sygnały HDTV i DVB do dekodera bez straty jakości. Możesz mieć pewność, że ten kabel zmieni każdy program telewizyjny w niesamowite przeżycie!
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- nadaje się szczególnie do cyfrowej telewizji naziemnej lub kablowej
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Trwałość i doskonała jakość sygnału dzięki wewnętrznym przewodnikom wykonanym w 99,9 % z miedzi beztlenowej, która zapobiega utlenianiu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 14 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk do kabla koncentrycznego |
| Połączenie 2, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, wysokość | 14 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, długość | 39.8 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 14 mm |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | tak |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 96x |
| Średnica płaszcza kabla | 6 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Średnica rdzeniem ferrytowym | 14 mm |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 1 sztuk |
| AWG | 22 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.65 mm |
| Skuteczność ekranowania | 95 dB |
| Długość kabla | 5 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 12 / 24