Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel antenowy kątowy (<70 dB), podwójne ekranowanie
Wtyk do kabla koncentrycznego > Gniazdo do kabla koncentrycznego 90°
- podwójnie ekranowany kabel koncentryczny
- wtyk obustronnie zalany, ochrona przed kurzem, brudem i obciążeniami mechanicznymi
- niklowane, dokładnie pasujące styki
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk do kabla koncentrycznego |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo do kabla koncentrycznego 90° |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | Oplot (aluminium) 32x |
| Średnica płaszcza kabla | 5 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CCS |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.5 mm |
| Skuteczność ekranowania | 70 dB |
| Długość kabla | 1.5 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
10,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100 / 200