Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel łączący VGA
kabel do monitora do sygnałów wideo w rozdzielczości do WQXGA
Wykorzystaj cały potencjał swojej karty graficznej. Dzięki wielowarstwowemu ekranowaniu, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu kabel ten przesyła analogowy sygnał wideo z komputera na monitory i projektory bez zakłóceń i przy idealnym zachowaniu barw. Podłącz go i przekonaj się, że prezentacje i aplikacje multimedialne mogą sprawiać dwa razy więcej przyjemności.
- analogowy kabel wideo/do monitora z wtykiem VGA (Mini-D-Sub)
- przewód z czystej miedzi z podwójnym ekranowaniem zapewnia przepływ czystego sygnału
- obsługuje maksymalną rozdzielczość do 2560x1600p (WQXGA)
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 35 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk VGA (15-biegunowy) |
| Połączenie 2, wysokość | 16.4 mm |
| Połączenie, wysokość | 16.4 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 46.6 mm |
| Połączenie, długość | 46.6 mm |
| Połączenie, materiał obudowy | PVC |
| Połączenie 2, szerokość | 35 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk VGA (15-biegunowy) |
Kabel
| Rdzeń ferrytowy | tak |
| Typ 2, osłaniając | oplot (miedź) 128x |
| Średnica płaszcza kabla | 8 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Średnica rdzeniem ferrytowym | 18 mm |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 7 sztuk |
| AWG | 28 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 15 m |
Transmisja sygnału
| Amplifikację sygnału | nie |
| Impedancja | 75 Ω |
327,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 8