Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel płaski SAT (80 dB), podwójne ekranowanie, odporny na warunki atmosferyczne
pozłacane styki, Wtyk F > Wtyk F (całkowicie ekranowany)
- podwójne ekranowanie o dużej gęstości umożliwiające przesyłanie sygnału bez zakłóceń
- całkowicie ekranowany, obustronnie zalany wtyk F; ochrona przed kurzem, brudem i obciążeniami mechanicznymi
- pozłacane styki cechujące się wyjątkową przewodnością i umożliwiające przesyłanie sygnałów bez zakłóceń i jakość sygnału
- z tulejką chroniącą przed wpływem czynników atmosferycznych
- niewielki promień zgięcia
- nadaje się idealnie do układania za listwami przypodłogowymi w celu zaoszczędzenia miejsca
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Zewnętrzna powłoka materiału | PVC |
| Typ opakowania | Bulk |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk F |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk F |
Kabel
| Typ 2, osłaniając | oplot (aluminium) 112x |
| Średnica płaszcza kabla | 3.8 mm |
| Typ kabla | Kable koncentryczne |
| Ilość ekranowanie | 2 x |
| Materiał osłony kabla | PVC |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | CU (miedź) |
| Typ 1, osłaniając | folia (aluminium) |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.4 mm |
| Wysokość płaszcza kabla | 3.8 mm |
| Szerokość płaszcza kabla | 7.2 mm |
| Skuteczność ekranowania | 80 dB |
| Długość kabla | 2.5 m |
Transmisja sygnału
| Impedancja | 75 Ω |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
30,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 70 / 140