Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel przejściowy Mini DisplayPort/HDMI™ 1.2, pozłacany
Wtyk Mini DisplayPort > Wtyk HDMI™ (typ A)
- do podłączenia notebooka firmy Apple do monitora HDTV, z możliwością przesyłania sygnału audio
- kierunek sygnału: wtyk Mini DisplayPort – wtyk HDMI
- pozłacane styki zapewniające lepsze przesyłanie sygnałów
- maks. rozdzielczość: 3840×2160p
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Bulk |
| max. uchwała | 4K Ultra HD 2160p (30 Hz) |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk Mini DisplayPort |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie, długość | 11 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk HDMI™ (typ A) |
Kabel
| Długość kabla | 1 m |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 30 / 60