Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Kabel przejściowy mini USB 2.0
kabel przejściowy z wtykiem mini USB typu B
Przesyłaj dane z przenośnych dysków twardych, smartfonów, tabletów, aparatów fotograficznych czy innych urządzeń peryferyjnych. USB 2.0 umożliwia transmisję danych z prędkością do 480 Mb na sekundę i jest uznanym złączem od wielu lat. Dzięki podwójnemu ekranowaniu sygnału, czystym materiałom i precyzyjnemu wykonaniu kabel ten doskonale przesyła dane bez żadnych strat na jakości.
- pasuje do wielu urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, aparaty fotograficzne i odtwarzacze MP3
- Hi-Speed – przesył danych z prędkością do 480 Mbit/s
- niezakłócony przepływ sygnału dzięki przewodowi z czystej miedzi i podwójnemu ekranowaniu
- styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają minimalne zakłócenia przesyłu
- Podwójne ekranowanie z folii aluminiowej i oplotu miedzianego gwarantuje obraz pozbawiony zakłóceń.
- Możliwość długotrwałego użytkowania dzięki elastycznemu i wytrzymałemu płaszczowi z PVC, który można optymalnie wyginać, co upraszcza układanie kabla
- Nawet po wielu latach krystalicznie czysta jakość obrazu i dźwięku oraz wolne od rdzy połączenia dzięki złączom pokrytym 24-karatowym złotem
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 15 mm |
| Połączenie, ekranowanie | tak |
| Połączenie typu | Wtyk USB 2.0 (typ A) |
| Połączenie 2, wysokość | 8.5 mm |
| Połączenie, wysokość | 7.5 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie 2, długość | 38 mm |
| Połączenie, długość | 48 mm |
| Połączenie 2, szerokość | 11 mm |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk mini USB 2.0 (typ B, 5-pinowy) |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 3.7 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Wewnętrzna Materiał przewodzący | OFC (miedź beztlenowa 99,9%) |
| Przewód wewnętrzny numer | 7 sztuk |
| AWG | 29 |
| Przewód wewnętrzny, średnica żyły | 0.12 mm |
| Ochrona kink | obustronnie |
| Długość kabla | 1.8 m |
Transmisja sygnału
| max. szybkość transmisji | 0.4688 Gbit/s |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40