Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel ze stykiem ochronnym, do konfekcjonowania; 1,5 m, Biały
Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) > wolne końce kabla
- otwarte końcówki z zaprasowanymi tulejkami końcowymi
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
| Połączenie 2, Typ | wolne końce kabla |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 16 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H05-VV-F3G |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 0.75 mm² |
| Długość kabla | 1.5 m |
32,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 40 / 80