Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kabel ze stykiem ochronnym odporny na wysokie temperatury, do konfekcjonowania; 3 m, Biały-Srebrny
Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) > wolne końce kabla
- otwarte końcówki z zaprasowanymi tulejkami końcowymi
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały, Srebrny |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk ze stykiem ochronnym (typ F, CEE 7/7) |
| Połączenie 2, Typ | wolne końce kabla |
Wydajność
| Napięcie robocze | 250 V (AC) |
Kabel
| maks. obciążalność prądowa | 16 A |
| Skrót reprezentujący typ przewodu | H03-RT-H3G |
| Materiał osłony kabla | tkanina tekstylna |
| Przewód wewnętrzny przekrój | 1 mm² |
| Długość kabla | 3 m |
Do pobrania
Deklaracja zgodności pdf
56,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 50