Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
kątowy kabel Toslink i obrotowe
Wtyk Toslink > Wtyk Toslink 90°; Czarny
Optyczny kabel cyfrowy do danych audio.
- najlepsza jakość dźwięku dzięki optocyfrowej transmisji dźwięku
- Wtyczka kątowa 90° idealna do połączeń na ściance tylnej
- do podłączania urządzeń z interfejsem Toslink
- wtyczka kątowa 90° może być obracana o 360°, gdy jest podłączona
- niewrażliwe na sygnały zakłóceń elektromagnetycznych
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Materiał | PVC |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 46 g |
Połączenia
| Połączenie typu | Wtyk Toslink |
| Połączenie 2, Typ | Wtyk Toslink |
Kabel
| Średnica płaszcza kabla | 4 mm |
| Typ kabla | Kabel okrągły |
| Długość kabla | 2 m |
56,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 80 / 160