Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Kompaktowy adapter HDMI™/VGA z audio, pozłacany
Gniazdo HDMI™ (typ A) > Gniazdo VGA (15-biegunowe) + Gniazdo jack 3,5 mm (3-pinowe, stereo)
- do podłączania notebooków bez wyjścia VGA do monitora z wejściem VGA
- bardzo kompaktowe wymiary adaptera
- maks. rozdzielczość Full HD (1080p)
- z transmisją dźwięku (gniazdo stereo 3,5 mm)
- zgodna z HDCP
- prosta instalacja: nie są wymagane zewnętrzne zasilanie i oprogramowanie
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | CE, WEEE |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w torebce plastikowej |
| Głębokość | 22 mm |
| Typ opakowania | Bulk |
| max. uchwała | Full HD 1080p (60 Hz) |
| Kolor | Biały |
Połączenia
| Połączenie typu | Gniazdo HDMI™ (typ A) |
| Połączenie, materiał styków | pozłacany |
| Połączenie 3, typ | Gniazdo jack 3,5 mm (3-pinowe, stereo) |
| Połączenie, materiał obudowy | PE |
| Połączenie 2, Typ | Gniazdo VGA (15-biegunowe) |
Zakres dostawy
| Kabel | Jack 3,5 mm |
116,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 100 / 200