Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
kompaktowy czujnik ruchu na podczerwień, montowany na ścianie zewnętrznej
montowany na ścianie zewnętrznej; 180°Wykrywanie, zasięg 12 m, montaż napowietrzny/wyłączania(IP44), zdatność do LED
- doskonale nadaje się do włączania/wyłączania lamp, lampek, diod LED na zewnątrz budynku
- precyzyjne wykrywanie ludzi i zwierząt w ciemności i w półmroku
- obracany i nachylany czujnik umożliwiający optymalne wykrywanie nawet w trudno dostępnych miejscach
- przeznaczony do łatwego i szybkiego montażu natynkowego na ścianie
- stopień ochrony IP44 zapewniający ochronę przed wodą rozpryskową
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 72.7 mm |
| Wysokość | 81.8 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Głębokość | 121 mm |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 215 g |
| Stopień ochrony | IP44 |
Połączenia
| Połączenie typu | Zacisk śrubowy |
Wydajność
| Napięcie robocze | 230 V (AC) |
| Obciążenie minimalne | 1 W |
| Typ czujnika | PIR (pasywna podczerwień) |
| maks. kąt rejestracji | 180 ° |
| Opóźnienie wyłączenia „od” | 10 s |
| Wysokość instalacji „do” | 2.5 m |
| maks. zasięg wykrywania | 12 m |
| Światłoczułość „od” | 3 lx |
| Wysokość instalacji „od” | 1.8 m |
| Światłoczułość „do” | 2000 lx |
| Opóźnienie wyłączenia „do” | 420 s |
| Moc przełączeniowa | 300 W |
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40