Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Casual
Końcówki kablowe Wtyczka SimpleLock
Kabel Premium | 2 x 3,5 mm (żeński) <> 3,5 mm (męski) | 0,10 m | OFC Longlife Conductor
Złącza Clicktronic z końcówkami kablowymi, wykonane w całości z metalu z powłoką z tworzywa sztucznego, gwarantują wysoką jakość dźwięku, a ich podłączenie jest szybkie i łatwe. Dwuczęściowa konstrukcja wtyczki z możliwością przykręcenia zabezpiecza połączenie przewodowe ze zmontowanym kablem, a styki pokryte 24-karatowym złotem zapewniają naturalną dokładność dźwięku bez zniekształceń i oporów transmisji.
- Nasza obietnica jakości: 10 lat gwarancji
- Styki pokryte 24-karatowym złotem gwarantują minimalną rezystancję transmisji
- Optymalne mocowanie dla kabli do 6,0 mm² dzięki dwuczęściowemu połączeniu śrubowemu
- W opakowaniu znajdują się 4 końcówki kablowe
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 80 °C |
| Znakowania | CE, WEEE |
| Gwarancja | 10 lat |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w kartonie |
| Temperatura pracy od | -10 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
Połączenia
| Połączenie, szerokość | 13.4 mm |
| Połączenie typu | Końcówka kablowa widełkowa |
| Połączenie, wysokość | 13.4 mm |
| Połączenie, materiał styków | złoto (24 kt) |
| Połączenie, długość | 37.1 mm |
| Połączenie 2, Typ | SimpleLock |
Kabel
| Typ kabla | Kabel okrągły |
Do pobrania
Karta katalogowa produktu pdf
93,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 40