Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ładowarka podłączana do gniazdka
ładuje maks. 4x baterie AAA albo AA i 2x baterie 9 V
AA/AAA: 2x 500mA
9V: 2x 15mA
- nadaje się do wszystkich akumulatorów NiCd i NiMH
- wbudowany wyłącznik czasowy powoduje automatyczne wyłączenie po 8 godzinach
- prąd ładowania AA/AAA: 2x 500 mA
- prąd ładowania 9 V: 2x 15 mA
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 25 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Szerokość | 69.6 mm |
| Długość | 106.5 mm |
| Wysokość | 29 mm |
| Materiał | ABS |
| Typ opakowania | Retail Box |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 120 g |
Bateria
| pasująca wielkość baterii | 9V Block, AA (Mignon), AAA (Micro) |
| Maksymalny czas ładowania | 8 godzin |
Wydajność
| Funkcje bezpieczeństwa | Wyłącznik czasowy |
Przyłącza urządzeń
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 240 (AC) V |
| Wejście, typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 25 / 50