Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Ładowarka USB 1 A (5W) biała
kompaktowy zasilacz USB ze złączem 1xUSB
- Mały i kompaktowy - płaska konstrukcja sprawia, że zasilacz jest idealnym towarzyszem podróży.
- boczny port USB umożliwia zarządzanie kablami w sposób oszczędzający miejsce
- uniwersalnie odpowiedni dla urządzeń, takich jak smartfony lub tablety, które są ładowane przez USB lub jako zasilacz do zasilania urządzeń przez USB
- zgodny dla wielu producentów, takich jak Apple iPhone lub iPad, Samsung Galaxy serii, Sony, Huawei, LG, Xiaomi.
- Zintegrowana elektronika chroni przed przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem, zapewniając tym samym optymalne bezpieczeństwo. obciążenie, przegrzanie i zwarcie, a tym samym oferuje optymalne bezpieczeństwo.
- Zasilacz o zakresie napięcia wejściowego 100-240V może być stosowany również za granicą.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 40 °C |
| Znakowania | CE, WEEE, Haus, Quader, Indoor use |
| Szerokość | 37.7 mm |
| Długość | 64.8 mm |
| Wysokość | 18.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./torebka foliowa |
| Materiał | ABS |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Polybag |
| Kolor | Biały |
| Waga | 25 g |
Wydajność
| max. wydajność | 5 W |
Przyłącza urządzeń
| Prądu wejściowego | 0.3 A |
| Średnia sprawność podczas pracy | 74.5 % |
| Wejście, zakres napięcia | 100 - 240 (AC) V |
| Wyjście, napięcie | 5 V (DC) |
| Wejście, typ | Wtyk europejski (typ C, CEE 7/16) |
| Wyjście, maks. natężenie prądu | 1 A |
| Wyjście, typ | Gniazdo USB 2.0 (typ A) |
Zasilacz
| Moc wyjściowa | 5 W |
46,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 120 / 240