Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Latarka LED High Bright 300
idealna podczas wypoczynku, na kempingu, podczas uprawiania sportu, wędkowania, polowania, w przypadku awarii na drodze
- bardzo jasne 5 W diody LED Cree XPG2 o dużej mocy
- 300 lm o zasięgu świecenia do 150 m
- klasa IPX4 – zabezpieczenie przed zachlapaniem
- 3 tryby świecenia: 100% światła, 20% światła oraz SOS; wystarczy delikatnie nacisnąć przycisk, aby zmienić tryb
- głowica latarki z pierścieniem regulacji ogniskowej do płynnego ustawiania wiązki światła
- odporna na korozję obudowa aluminiowa oraz praktyczny pasek do zawieszenia na ręce
- zasilanie bateryjne (3x baterie AAA, do kupienia osobno)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 60 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Długość | 126 mm |
| Aplikacje | Aktywność w terenie/kemping |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Materiał | aluminium, PMMA |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Szczególną cechą | Funkcja ściemniania |
| średnica | 34 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 119 g |
| Żywotność nominalna | 50000 godz. |
| Ocena efektywności energetycznej | A 874/2012/EU |
| Stopień ochrony | IPX4 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 50000 szt. |
Bateria
| Ilość komórek | 3 sztuk |
| Napięcie | 1.5 V |
Wydajność
| Pobór mocy | 5 W |
| Napięcie robocze | 4.5 V (DC) |
| Ściemnianie | możliwość ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| min. czas świecenia | 3 h |
| odpowiada żarówce o mocy | 30 W |
| Skuteczność świetlna | 60 lm/W |
| maks. zasięg świecenia | 150 m |
| Nominalny strumień świetlny całkowity | 300 lm |
| ważone zużycie energii | 5.5 kWh/1000 h |
| Kolor świecenia | zimna biel |
| Typ źródła światła | LED Cree |
| maks. czas świecenia | 7 h |
Zakres dostawy
| Magazynowanie | Pasek do zawieszenia na ręce |
70,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 20 / 40