Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Latarka LED Super Bright 1500
idealna do pracy i wypoczynku, na kempingu, podczas uprawiania sportu, wędkowania, polowania, w przypadku awarii na drodze
- wyjątkowo jasne diody 20 W LED Cree XHP50.2 o dużej mocy
- 1500 lm, zasięg świecenia do 300 m
- klasa IPX7 – zabezpieczenie przed silnym deszczem i chwilowym zanurzeniem
- 3 tryby świecenia: 100% światła, 20% światła oraz SOS; wystarczy delikatnie nacisnąć przycisk, aby zmienić tryb
- głowica latarki z pierścieniem regulacji ogniskowej do płynnego ustawiania wiązki światła
- odporna na korozję obudowa aluminiowa oraz praktyczny pasek do zawieszenia na ręce
- zasilanie bateryjne (6x baterie AA, do kupienia osobno)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 60 °C |
| Znakowania | WEEE, CE |
| Długość | 171 mm |
| Aplikacje | Aktywność w terenie/kemping |
| Zużycie Jednostka | 1 szt. w blistrze |
| Materiał | aluminium, PMMA |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| Szczególną cechą | Funkcja ściemniania |
| średnica | 45 mm |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 255 g |
| Żywotność nominalna | 50000 godz. |
| Ocena efektywności energetycznej | A 874/2012/EU |
| Stopień ochrony | IPX7 |
| Liczba cykli włączania i wyłączania | 50000 szt. |
Bateria
| Ilość komórek | 6 sztuk |
| Napięcie | 1.5 V |
Wydajność
| Pobór mocy | 20 W |
| Napięcie robocze | 9 V (DC) |
| Ściemnianie | możliwość ściemniania |
| Źródło światła | Dioda świecąca (LED) |
| min. czas świecenia | 5 h |
| odpowiada żarówce o mocy | 109 W |
| Skuteczność świetlna | 75 lm/W |
| maks. zasięg świecenia | 300 m |
| Nominalny strumień świetlny całkowity | 1500 lm |
| ważone zużycie energii | 22 kWh/1000 h |
| Kolor świecenia | zimna biel |
| Typ źródła światła | LED Cree |
| maks. czas świecenia | 10 h |
Zakres dostawy
| Magazynowanie | Pasek do zawieszenia na ręce |
140,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 6 / 24