Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Alkaline maximum
LR03/AAA (Micro)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
Uniwersalne źródło energii do codziennych zastosowań. Dzięki maksymalnej wydajności dostarcza urządzeniom energię w bezpieczny i niezawodny sposób, gdy tylko jest na nią zapotrzebowanie.
Nadaje się szczególnie do urządzeń o dużym zużyciu energii, takich jak latarki kieszonkowe, zabawki, urządzenia audio, piloty zdalnego sterowania itd.
- duża moc dla urządzeń z dużym zapotrzebowaniem na energię
- długa żywotność dla zastosowań o stałym i niskim zużyciu energii
- odporna na wysokie i niskie temperatury, okres przechowywania do 7 lat bez utraty mocy
- nie zawiera śladów rtęci ani kadmu
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Znakowania | BattG |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11.2 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Nazwa JIS | UM4 |
| Zdolność bagażu | 7 lat |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR03 |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
| ANSI / NEDA-Name | 24A |