Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Energy
LR03/AAA (Micro) (4103)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości
- świetnie nadaje się do urządzeń o niskim zapotrzebowaniu na energię takich jak radia czy zegary ścienne
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4103 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11.2 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR03 |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
| ANSI / NEDA-Name | 24A |
28,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 70