Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife Power
LR03/AAA (Micro) (4903)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- wyjątkowa moc dla optymalnej wydajności urządzeń z dużym zużyciem energii
- do zabawek, akcesoriów komputerowych, latarek kieszonkowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4903 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 12 szt./pudełko |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11.2 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR03 |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
| ANSI / NEDA-Name | 24A |
56,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 24