Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Plus Power
LR03/AAA (Micro) (MN2400)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
Klasyczny produkt Duracell do urządzeń codziennego użytku, taki jak budziki, zegary ścienne, discmany, latarki kieszonkowe, piloty zdalnego sterowania, telefony, odtwarzacze MP3 itd.
Kodowanie kolorami DURACELL ułatwia sprawę:
różne rozmiary baterii oznakowano różnymi kolorami,
dzięki czemu szybko znajdziesz odpowiednią baterię.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | MN2400 |
| Wysokość | 44.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 4 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 10.5 mm |
| Waga | 11.2 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR03 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AAA (Micro) |
| ANSI / NEDA-Name | 24A |
32,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10