Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife
LR14/C (Baby) (4114)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- długotrwałe źródło energii, do urządzeń ze stałym i niskim zapotrzebowaniem na energię
- umożliwia bardzo długą eksploatację pilotów zdalnego sterowania, zegarów ściennych, odbiorników radiowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4114 |
| Wysokość | 50 mm |
| Zużycie Jednostka | 2 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 26.2 mm |
| Waga | 69.5 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR14 |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | C (Baby) |
20,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 10 / 100