Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
LR44 (V13GA)
bateria guzikowa alkaliczno-manganowa, 1,5 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | V13GA |
| Wysokość | 3.6 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 7.9 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Nazwa JIS | SG3 |
| Zdolność bagażu | 2 lat |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR44 |
| Maksymalna ilość | 125 mAh |
| ANSI / NEDA-Name | L1154 |