Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Longlife Power
LR6/AA (Mignon) (4906)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
- wyjątkowa moc dla optymalnej wydajności urządzeń z dużym zużyciem energii
- do zabawek, akcesoriów komputerowych, latarek kieszonkowych itd.
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4906 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 12 szt./pudełko |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 23.3 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR6 |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
| ANSI / NEDA-Name | 15A |
56,99 zł Sugerowana cena detaliczna
JEDNOSTKA OPAKOWANIA:
1 / 24