Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
ProCell
LR6/AA (Mignon) (MN1500)
Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna), 1,5 V
Procell to marka premium, która specjalizuje się na rynku profesjonalnych zastosowań przemysłowych. To najpotężniejsza seria baterii alkalicznych firmy Duracell.
- Opakowanie zawiera 10 sztuk - Baterie o dłuższej żywotności, specjalnie zaprojektowane do użytku profesjonalnego
- Baterie Procell są oficjalnymi następcami serii „Industrial” firmy Duracell
- doskonała odporność na korozję
- niezawodne działanie nawet po 7 latach przechowywania
- Projekt, bezpieczeństwo, produkcja i akceptacja są zgodne z surowymi normami dotyczącymi baterii
- Obszary zastosowania: latarki, latarki, urządzenia zabezpieczające (takie jak czujniki gazu i dymu), klawiatury bezpieczeństwa, czujniki ruchu, mikrofony i urządzenia komunikacyjne, urządzenia telemetryczne i przyrządy pomiarowe, instrumenty medyczne
- *Cena za 1 opakowanie (10 baterii). Minimalna ilość zamówienia 10 pudełek (100 baterii)
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Temperatura pracy do | 54 °C |
| Oznaczenie modelu | MN1500 |
| Wysokość | 50.5 mm |
| Zużycie Jednostka | 10 szt. w pudełku |
| Temperatura pracy od | -20 °C |
| Typ opakowania | Retail Box |
| średnica | 14.5 mm |
| Waga | 24 g |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| max. pojemność | 3 Ah |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR6 |
| Maksymalna ilość | 3016 mAh |
| Formularz Budownictwo | Pin wypukły |
| Rozmiar budownictwo | AA (Mignon) |
| ANSI / NEDA-Name | 15A |