Produkt podobny do zdjęcia na opakowaniu. Zastrzega się możliwość zmian i pomyłek.
Professional Electronics
LR9 (4626)
bateria guzikowa alkaliczno-manganowa, 1,5 V
Specyfikacje techniczne
Ogólny
| Oznaczenie modelu | 4626 |
| Wysokość | 6.1 mm |
| Zużycie Jednostka | 1 szt./blister |
| Typ opakowania | Retail Blister |
| średnica | 15.5 mm |
Bateria
| Napięcie | 1.5 V |
| Zdolność bagażu | 2 lat |
| Technologia | Bateria alkaliczno-manganowa (alkaliczna) |
| ładowalna | nie |
| Nazwa IEC | LR9 |
| Maksymalna ilość | 200 mAh |